Новини

Зустріч з представниками  Всеукраїнської бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік»

6 грудня 2017 року в стінах університету було проведено зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів кафедри бухгалтерського обліку та аудиту з представниками Всеукраїнської бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік».

IMG_3848_1

Читати далі >>>


Міжнародна конференція у ТНТУ зібрала науковців
з України та Польщі

11 – 12 травня на базі університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему «Розвиток соціально-економічних систем в геоекономічному просторі: теорія, методологія, організація обліку та оподаткування».

Читати далі>>>


Програма академічної мобільності

У період з 5 по 18 вересня 2016 року викладачі та студенти кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя перебували в республіці Польща.

IMG_4050

Читати далі>>>


Газета «Все про бухгалтерський облік» шукає компетентних та креативних випускників спеціальності «Облік і аудит» для подальшої співпраці

За результатами проведеного анкетування Всеукраїнською професійною газетою «Все про бухгалтерський облік» серед студентів випускних курсів спеціальності «Облік і аудит» Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя було обрано найбільш компетентних та креативних випускників, яких 10 березня 2016 року запросили на співбесіду до головного офісу газети в м. Києві.  Серед них студенти групи ПОм-51: Горманська Вікторія, Козачок Богдан, Пашко Іван, Харчук Іванна.

Читати далі>>>


Мовне стажування у Вроцлавському економічному університеті

У період з 8 по 28 лютого 2016 року викладачі та студенти кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя перебували в республіці Польща.

DSC05812

Читати далі>>>