Випускники кафедри

Горманська

Вікторія Горманська. Навчалась у ТНТУ ім. І. Пулюя за спеціальністю Облік і оподаткування. Закінчила університет у 2017 році. Отримала ступінь магістра. Одразу після закінчення університету була запрошена на роботу у бухгалтерію Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, де і працює на даний час.

IMG_3893

Іванна Харчук. Навчалась у ТНТУ ім. І. Пулюя за спеціальністю Облік і оподаткування. Закінчила університет у 2017 році. Перший досвід роботи у бухгалтерії здобула ще під час навчання в університеті – нараховувала зарплату працівникам виборчої дільниці. Після закінчення університету влаштувалась на роботу в ТОВ «Аркад Агро Сервіс» на посаду головного бухгалтера.

IMG_3896

Роман Бица. Закінчив Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя у 2012 році. Навчався за спеціальністю Облік і аудит. З 2013 року працює у ДФІ, яка у 2016 році перейменована в УЗО Держаудитслужби в Тернопільській області.

IMG_3888

Оля Мозиль. Закінчила Тернопільський національний технічний університет ім.. І. Пулюя у 2011 році. Навчалась за спеціальністю Облік і аудит. Працює старшим державним ревізором-інспектором відділу організації стягнення боргу та роботи з безхазяйним майном Управління погашення боргу Головного управління ДФС у Тернопільській області.