Шановні випускники,

для налагодження нашого з вами взаємозв’язку, отримання від вас відгуків та пропозицій, а також для уточнення особистих даних на даній сторінці, будь ласка, заповніть дану АНКЕТУ:

 

АНКЕТА ВИПУСКНИКА

 


Випуск 2023 року

Артюшок Олена Петрівна

ПП “Конкорд ІТ”, головний бухгалтер

 


Борніцький Тарас Володимирович

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Сидорівський «Бровар»


Зволинська Вікторія Сергіївна

Технік (по договорах) ТОВ “Тернопільелектропостач”


Курій Наталія Михайлівна

Бухгалтер, Тернопільського навчально-реабілітаційного центру ТОР


Пащин Вікторія Євгенівна

Касир


Хвостівська Наталія Орестівна

КНП “Тернопільська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня” ТОР, провідний бухгалтер


Випуск 2022 року

Була Олена Павлівна

бухгалтер в компанії “Агросем”

“Після закінчення Тернопільського кооперативного коледжу  і отримання диплому молодшого спеціаліста  по спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» обрала ТНТУ ім. І. Пулюя, щоб здобути фах «Облік та аудит». Зараз я з впевненістю можу затверджувати, що не прогадала з вибором університету та спеціальності, оскільки вже після 2-х років навчання мене зарекомендували в успішну компанію «Агросем», яка займається продажем сільськогосподарської техніки, запчастин до неї та усього, що може знадобитись фермерам для успішного функціонування їх господарств. Зараз я працюю на посаді молодшого бухгалтера з перспективою кар’єрного росту. Бачу відображення теоретичних та практичних знань, які дали мені в університеті вже безпосередньо у роботі.

Дуже вдячна усім викладачам, які вклали час та сили, щоб створити для мене підґрунтя для мого світлого майбутнього.”


Гундерук Тетяна Василівна

“Закінчила магістратуру в університеті в грудні 2022 року. На час мого навчання в університеті припало багато подій: світовий карантин, масова вакцинація та повномаштабна війна. Ці всі події вплинули на нас всіх. Чи вплинуло це на навчальний процес ? – звісно так. Нам доводилось жити у неясності, в обмеженнях та страшних новинах. Та все ж, життя – завжди перемагає смерть, а світло – темряву. Навчання – це світло, яке просвітляє неуцтво, та розширює кругозір. Мене з моїми одногрупниками намагались навчити різних цікавих речей, від процесу складання державного бюджету України до консолідованої фінансової звітності. Важко будучи студентом уявити що з всього викладеного у посібниках пригодиться у реальній роботі.Будучи ще на 4 курсі бакалаврату, я почала шукати роботу. Чудово те, що викладачі заохочували і підтримували в цьому. Я змінила декілька місць роботи перед тим, як знайшла ту, що до душі. Наразі, навесні 2023 року, я працюю на аутсорсі. Веду я бухгалтерський облік ресторанів та готелів. Звісно ж, коли поступала в університет, то уявляла себе на величезній фірмі, сидячи за комп’ютером, та обговорюючи роботу з колегами, проте, я знайшла те що мені насправді подобається. Переваги працювати на аутсорсі – це мобільність (можна працювати з будь-якої точки, головне щоб був ноутбук та інтернет); гнучкий графік; розширення кругозору та нові знайомства.
Світ – дуже швидко змінюється, тому не варто зупинятись вивчати його. Берімо наш багаж знань і прямуймо на зустріч новому!”


Стефанів (Плига) Уляна Олександрівна

Посада – бухгалтер фізичної особи-підприємця.

 “Якщо ви в роздумах, куди ж піти навчатись, то я можу порадити вам ТНТУ ім. Івана Пулюя. За шість років навчання я чітко зрозуміла, що це був мій найкращий вибір.

Навчання в університеті залишиться однією з найяскравіших сторінок в нашому житті! Я вдячна Університету за високу якість освіти, яку він забезпечує. Хочу висловити величезну подяку викладацькому складу кафедри бухгалтерського обліку та аудитуі всім виклалачам ТНТУ вони дійсно люблять свій предмет. Ви зробили все, щоб я отримала якісну і професійну освіту. Ви спонукали нас  ретельно працювати над собою, розвивали наші уміння і не давали зійти з обраного шляху. Тут можна не бояться висловлювати свою думку, позицію, вас завжди підтримають і зрозуміють. Час навчання в університеті вважаю «золотим» часом, адже за цей період я здобула ґрунтовні знання з бухгалтерсьного обліку, менеджменту, економіки,  маркетингу тощо. Всі ці знання дуже знадобилися мені у житті. Завдяки даній освіті, я уже рік успішно працю за своєю спеціальністю, оскільки університет дає змогу поєднувати навчання та роботу. Хоча цьогоріч немає фото в мантії на фоні альма-матері, та все ж хочеться висловити вдячність університету та викладачам за пройдений шлях разом.”


Срога Алла Сергіївна

Обліківець з реєстрації бухгалтерських даних в логістично-аналітичному відділі в «ТОВ Купава-5»


Заяць (Хомів) Марія Михайлівна

 Бухгалтер в  Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації

Веде фінансові, матеріальні, виробничі й господарські розрахунки, використовуючи для цього інструментальні та комп’ютеризовані обчислювальні засоби і системи. Обліковує кошти, фонди, товари, матеріали, реєструє затрати на надані послуги.
Подає до розгляду і схвалення проекти записів у розрахунковій документації. Калькулює і готує дані та форми документів для розрахунків з банками. Веде інвентарні списки. Довіреності, накладні, переліки зобов’язань, цінних паперів тощо.
Оформлює платежі за матеріальні, комунальні та інші послуги. Співпрацює  з податковими, казначейськими органами, торговельними, посередницькими організаціями та іншими клієнтами.


Баяк Володимир Петрович.

Головний бухгалтер Будівельне управління “Житлобуд-2” ТОВ “Тернопільбуд”

Головний бухгалтер, стаж роботи 8 років, напрямки роботи – розрахунки з покупцями та замовниками, рух ТМЦ, операції з ПДВ, звітність.


Скурський Тарас Анатолійович

 Головний бухгалтером  в ТОВ «Кононівський елеватор групи Кернел трейд» м.Тернопіль.


 

Випуск 2021 року

Панчишин Діана Володимирівна

 Головний бухгалтер у ТОВ «Льонок»

Навчалась на факультеті економіки та менеджменту за спеціальністю «Облік і оподаткування» у 2018-2021рр. Розпочала свою трудову діяльність ще під час навчання у магістратурі з посади бухгалтера у мережі ресторанів. На даний час займає посаду головного бухгалтера у ТОВ «Льонок», яке займається пранням та хімічним чищенням текстильних і хутряних виробів. Приймальні пункти під маркою «Perfetto» розташовані майже по-всьому Західному регіоні, зокрема у Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницькому, Рівному, Луцьку, Вінниці. Також ТОВ «Льонок» здійснює прання білизни для гуртожитків навчальних закладів, лікарень та військових частин,  що є особливо важливим в теперішніх умовах.


Скочиляс  Михайло Вікторович

 Бухгалтер ПрАТ «Тернопіль-готель»

  Свою кар’єру почав з посади економіста на підприємстві ПрАТ «Тернопіль-готель» , а з березня 2022 безпосередньо прийняли на посаду бухгалтера.


Моряк Тетяна Василівна

Бухгалтер, ТОВ «Консалтингова Компанія «Успіх», м. Івано-Фраківськ

Працювала бухгалтером з серпня 2019 р. до листопада 2021р, ТОВ «Агросем», м. Тернопіль.  З грудня 2021р. бухгалтер на ТОВ «Консалтингова Компанія «Успіх», м. Івано-Фраківськ.

Отримані знання дозволяють вирішувати широке коло питань : аналіз бухгалтерських рахунків в 1С; ведення ПДВ; ведення ділянки ОЗ, нематеріальні активи, ТМЦ, МШП; зовнішньо-економічна діяльність підприємства; розрахунок податків на підставі Податкового кодексу України; підготовка та вчасна подача статистичної та податкової звітності відповідно до вимог законодавства України; вільне володіння програмним продуктом 1-С Бухгалтерія 7-8, Медок, Excel, Word.


Скакун Юлія  Василівна

Головний бухгалтер ТОВ «Агросем», м. Тернопіль.


Випускник 2019-2020 року

 

Калушка Наталія

Казначей ТОВ «Торговий  Світ Агро», м.Київ


Прийдун Юлія

Головний бухгалтер Контінентал Фармерз Груп (ТОВ «Елагрі-Борщів») 


 

 Козар Наталя

Головний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Управління державної казначейської служби України в Бучацькому районі


 

  Мозиль (Велика) Ольга Мирославівна

  Старший державний інспектор відділу обліку платників, об’єктів оподаткування, ведення реєстрів, реєстрації за окремими видами податків, ведення Державного реєстру фізичних осіб – платників податків управлінн я податкових сервісів Головного управління ДПС у Тернопільській області 


 

 Мороз (Харчук) Іванна Ігорівна

економіст з праці у ТОВ “Тервікнопласт”

З 16.11.2016 – 07.04.2017- головний бухгалтер у ТОВ “Тех Агро Сервіс”

10.04.2017 – 04.02.2021 – головний бухгалтер у ТОВ “Аркад Агро Сервіс”

01.09.2021 – до тепер – економіст з праці у ТОВ “Тервікнопласт”


Сухан Інна Генадієвна

Головний бухгалтер ТОВ Агро Спар Сервіс, м.Тернопіль


 Кравець (Довгінка) Ірина Петрівна

 Навчалася у Тернопільському національно технічному університеті імені Івана Пулюя за освітньо-професійним ступенем бакалавр з 09.2016р. по 06.2018р., та магістр з 09.2018р. по 12.2019р. У травні 2019 року почала працювати у Гусятинському фаховому коледжі ТНТУ на посаді бухгалтера по обліку заробітної  плати та стипендії. З вересня 2020 року викладаю такі навчальні дисципліни, як «Облік і звітність» та «Казначейська справа».


Бица Роман Миколайович

Заступник начальника відділу з питань праці північно-східного напрямку Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці


Кінаш (Сворінь) Уляна бухгалтер ТОВ «НАФТО-ТЕХ-СЕРВІС»

Пакош (Бурда) Наталя бухгалтер ТОВ «Мрія», Крохмальний Завод

Кобуз Оксана бухгалтер з обліку ТМЦ (паливо-мастильні матеріали) « КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП», м.Тернопіль

Кравець (Сухінська) Рома Романівна бухгалтер в ТОВ «Сучасні покрівельні системи», м.Тернопіль

Дяків Віталія Василівна бухгалтер в Зборівській Центральній районній лікарні

Миколаус Вікторія Петрівна  бухгалтер в Приватбанку, смт.Чемерівці,Хмельницької обл.

Миколишин Сергій Ярославович бухгалтер в Васильковецькій селищній раді , Чортківський р-н.

Романюк Мирослава Олександрівна директор ТОВ “Компас ІТ”, з 2019 по 2021 рр. бухгалтер в ПП “Форвард-Орто, м. Тернопіль

Шакура Анастасія Петрівна бухгалтер в ТОВ «Рубін» м.Зв’ягель (Новоград-Волинський), Житомирська обл.