Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту готує бакалаврів та магістрів за спеціальністю 071 “Облік та оподаткування”

Експертна рада кафедри бухгалтерського обліку та аудиту:

Наказ № 4/7-920 від 22.09.2023

Голова – Іванечко Павло Мирославович, к.е.н., заступник директора з фінансово-економічних питань ТОВ “Престиж, 2017”.
Секретар – Королюк Тетяна Миколаївна, к.е.н., доцент
Члени ради:
Баяк Володимир Петрович, головний бухгалтер Будівельне управління «Житлобуд-2» ТОВ «Тернопільбуд».
Снітинська Інна Ігорівна, старший бухгалтер ТОВ «Агросем».
Мельник Андрій Романович, директор ТОВ аудиторська фірма «Консул».
Шкляр Ганна Богданівна, заступник начальника управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Протоколи засідання Експертної ради кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Ради роботодавців ТНТУ:

Освітньо-професійна програма “Діджитал облік та консалтинг” першого рівня вищої освіти за спеціальність 071 “Облік і оподаткування” галузі знань 07 “Управління та адміністрування

Освітньо-професійна програма “Облік і оподаткування” першого рівня вищої освіти за спеціальність 071 “Облік і оподаткування” галузі знань 07 “Управління та адміністрування

Гарант освітньої програми: к.е.н., доцент Королюк Тетяна Миколаївна

Рецензії на освітню програму:

Обговорення результатів проведеного опитування:

• Витяг №5 від 27 грудня 2022 р. – Обговорення звіту за результатами опитування НПП, що відповідають за зміст ОП “Облік і оподаткування”
  • Витяг №5 від 27 грудня 2022 р. – Обговорення звіту за результатами опитування здобувачів, що навчаються за ОП “Облік і оподаткування”

Освітньо-професійна програма “Облік і оподаткування” другого рівня вищої освіти за спеціальністю 071 “Облік і оподаткування” галузі знань 07 “Управління та адміністрування”

Гарант освітньої програми: д.е.н., доц. Співак Сергій Михайлович

тел.: (097) 687-10-08