Зустріч з представниками Всеукраїнської бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік»

6 грудня 2017 року в стінах університету було проведено зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів кафедри бухгалтерського обліку та аудиту з представниками Всеукраїнської бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік».

Привітала учасників заходу завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Білоус Ольга Степанівна та розповіла про багаторічну співпрацю кафедри з редакцією газети «Все про бухгалтерський облік»

IMG_3847_1

Представник газети Горбунова Тамара Борисівна ознайомила присутніх із всіма пропозиціями видання та особливими заходами, конкурсами які пропонуються студентам для отримання більш глибоких практичних знань за спеціальністю Облік і оподаткування та викладачам для підвищення свого професійного рівня. Вона вручила студентам подарунки від редакції газети, а колективу кафедри підбірку спецвипусків газети, які розширять можливості  проведення практичних занять з фахових дисциплін.

IMG_3866_1

Професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Хомин Петро Якимович в рамках доповіді «Бухгалтерський облік – есперанто бізнесу» розповів студентам про особливості бухгалтерської професії та цікаві факти з життя бухгалтерів.

IMG_3869_1

Професійним досвідом та своїми досягненнями поділились випускники кафедри Роман Бица, Оля Мозиль, Іванна Харчук, Вікторія Горманська, які були запрошені на зустріч.

IMG_3876_1

IMG_3879_1