Всеукраїнська студентська олімпіада
зі спеціальності «Облік і оподаткування»

10 березня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». В олімпіаді взяли участь студенти факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і оподаткування» (4 курс). За підсумками  І етапу переможцями визначено: Колтуцька А. (І місце), Носко Т. (ІІ місце), Свистун В. (ІІІ місце).

22 лютого 2022 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». В олімпіаді взяли участь студенти факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і оподаткування» (4 курс). За підсумками  І етапу переможцями визначено: Рапа Н. (І місце), Шкільник І. (ІІ місце) та Пащин В. (ІІІ місце). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» рекомендовано відрядити Рапа Н. та Шкільник І.

25 лютого 2021 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». В олімпіаді взяли участь студенти факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і оподаткування» (4 курс).

За підсумками  І етапу переможцями визначено: Михно Н. (І місце), Плига У. та Гогусь С. (ІІ місце) та Срога А. (ІІІ місце). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» рекомендовано відрядити Михно Н., Плигу У., Гогусь С.

Згідно Наказу МОН «Про проведення Всеукраїнської олімпіади у 2019-2020 навчальному році» та наказу ректора ТНТУ ім. І. Пулюя в лютому 2020 р. на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». В олімпіаді взяли участь студенти спеціальності «Облік і оподаткування» (4 курс).

Під час проведення олімпіад студенти показали своє вміння вирішувати практичні завдання різного ступеня складності, проявили творчі здібності та креативне мислення.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Дмитрів Уляна студентка групи ПОс-41

Панчишин Діана студентка групи ПОс-41

ІІ місце – Чабан Наталія студентка групи ПО-41

ІІІ місце – Яремчук Катерина студентка групи ПО-41

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» відбудеться в квітні 2020 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування (м. Київ).

21 лютого 2019 року проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». В олімпіаді взяло участь 10 студентів факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і оподаткування». За підсумками  І етапу переможцями визначено: Моряк Т.В. (І місце), Наконечна Х.І. (ІІ місце) та Скакун Ю.В. (ІІІ місце). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» рекомендовано відрядити Моряк Т.В. та Наконечну Х.І.

20 лютого 2018 року проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит». В олімпіаді взяло участь 10 студентів факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і аудит». За підсумками  І етапу переможцями визначено: Кравець І.П. (І місце), Романюк М.О. (ІІ місце) та Флисак Л.В. (ІІІ місце). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» рекомендовано відрядити Кравець І.П. та Романюк М.О.

20 лютого 2017 року проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит». В олімпіаді взяло участь 12 студентів факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і аудит». За підсумками  І етапу переможцями визначено: Левицький С.І. (І місце), Осадчук М.А. (ІІ місце) та Бандура В.Я. (ІІІ місце). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» рекомендовано відрядити Левицького С.І. та Осадчука М.А.

11 лютого 2016 року проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит». В олімпіаді взяло участь 15 студентів факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і аудит». За підсумками  І етапу переможцями визначено: Безродна В.О. (І місце), Харчук І.І. (ІІ місце) та Сагайдак Т.Б. (ІІІ місце). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» анкети Безродної В.О. та Харчук І.І. надіслано до базового вищого навчального закладу – Тернопільського національного економічного університету.