Екскурсія в Управління Західного офісу Держаудитслужби

Екскурсія в Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

У процесі вивчення дисциплін “Аудит” та “Організація і методика аудиту”, студенти 4-го та 5-го курсу спеціальності 071«Облік і оподаткування» та к.е.н. доцент Синькевич Н.І. відвідали Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області. Мета екскурсії полягала в ознайомленні з особливостями роботи Держаудитслужби.

Під час відвідин відбулась зустріч студентів із заступником начальника управління Шкляр Ганною Богданівною та начальником організаційного відділу Ходань Ларисою Богданівною.

Начальник організаційного відділу повідомила статистичні дані обсягів роботи Держаудитслужби, служба обслуговує понад 1700 об’єктів різних форм власності. Стратегічні об’єкти в Україні перевіряються щорічно. Протягом року було проводять понад 200 ревізії і 70 аудиторських перевірок. Загальна сума виявлених порушень за звітний період становить  21,7 млн. грн., з яких 14, 1 млн. грн. відшкодовано.

Шкляр Ганна Богданівна розповіла про перспективи працевлаштування. Для того, щоб влаштуватися на роботу у Держаудитслужбу, необхідно пройти конкурс, який відбувається у 3 етапи: тестування, ситуаційні завдання, співбесіда.

Отримана інформація під час екскурсії стала для студентів вельми актуальною і пізнавальною. В такий спосіб вони збагатили свої професійні знання та щиро вдячні працівникам інспекції за ознайомлення із специфікою роботи.