Міжнародна конференція у ТНТУ зібрала науковців з України та Польщі

Міжнародна конференція у ТНТУ зібрала науковців
з України та Польщі

11 – 12 травня на базі університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему «Розвиток соціально-економічних систем в геоекономічному просторі: теорія, методологія, організація обліку та оподаткування».

У роботі конференції взяли участь представники з:

• Вроцлавського економічного університету (м. Вроцлав, Польща),
  • Тернопільської обласної адміністрації,
  • Тернопільської міської ради,
  • Державної фіскальної служби в Тернопільській області,
  • Райффайзен банку Аваль в Тернополі,
  • Тернопільського національного економічного університету.

Пленарне засідання урочисто відкрив проректор з наукової роботи, д.т.н., проф. Рогатинський Р.М. Також з вітальним словом виступили гості конференції: заступник міського голови Тернополя Бицюра Л.О., заступник голови управління ДФС в Тернопільській області Гузенков В.В., декан факультету економіки та менеджменту ТНТУ ім. І.Пулюя к.е.н., доц. Ціх Г.В., завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту ТНТУ ім. І.Пулюя к.е.н, доц. Білоус О.С.

Із доповідями з актуальних питань виступили д.е.н., проф. Андрушків Б.М. на тему «Особливості функціонування підприємств в умовах об’єднання територіальних громад (Суміжний досвід – Європейські контексти)», професор Вроцлавського економічного університету Зелінська А. на тему «Funkcjonowanie systemu finansowania gospodarki odpadami w polskich gminach», керівник корпоративного бізнесу Львівської дирекції Райффайзен Банк Аваль Лобунь В.І. з темою доповіді «Проблемні аспекти фінансування енергозберігаючих проектів».

Надзвичайно цікавою та актуальною була дискусія із проблем розвитку облікової науки та практики, у якій взяли активну участь проф. Пушкар М.С., д.е.н., проф. Лучко М.Р. та д.е.н., проф. Хомин П.Я.

Почесними грамотами нагороджений колектив кафедри бухгалтерського обліку та аудиту та особисто завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту ТНТУ ім. І.Пулюя к.е.н, доц. Білоус О.С. за вагомі наукові досягнення та високий професіоналізм у підготовці кваліфікованих фахівців.

Активно долучились до роботи конференції студенти випускних курсів, окремі з яких були нагороджені спеціальними відзнаками декана факультету економіки та менеджменту.

За результатами роботи конференції прийнято резолюцію щодо подальших наукових досліджень у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування.