Мовне стажування у Вроцлавському економічному університеті

У період з 8 по 28 лютого 2016 року викладачі та студенти кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя перебували в республіці Польща.

За програмою індивідуальної академічної мобільності для мовного стажування та вивчення польської мови делегація відвідала Вроцлавський економічний університет, зокрема його факультет економіки, управління та туризму у
м. Єленя Гура, де розглядалася можливість продовження навчання за узгодженими програмами і планами, організації стажування викладацького та студентського складу, участі студентів напряму та спеціальності «Облік і аудит» у літніх та зимових школах з вивчення польської та англійської мов тощо.

Крім того відбулося знайомство з навчальним процесом та напрямами підготовки фахівців. Особливо вразила екскурсія до навчальних аудиторій та лабораторій закладу, бібліотеки, читального залу, видавничого центру.

Сподіваємося, що ця поїздка стане гідним початком міжнародної співпраці Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з Вроцлавським економічним університетом.