Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Студентка Рапа Наталія нагороджена дипломом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2022/2023 навчальному році зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Конкурс проведений у Національному університеті «Чернігівська політехніка». Для участі в конкурсі було надіслано 80 наукових робіт (90 авторів). Результити конкурсу https://ekona.stu.cn.ua/contest/results3/.

Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Королюк Тетяна Миколаївна.

 


3 лютого 2021 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». В конкурсі взяли участь студенти факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і оподаткування» (3 курс). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування», який відбудеться в Національному університеті «Чернігівська політехніка» 14-16 квітня 2021 року, рекомендовано 2 студентські наукові роботи Рапи Н.В. та Шкільник І.Ю.


30 січня 2020 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». В конкурсі взяли участь студенти факультету економіки та менеджменту зі спеціальності «Облік і оподаткування» (4 курс). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування», який відбудеться в НАСОА лютий-квітень 2020 р. (м. Київ), рекомендовано 2 студентські наукові роботи Дмитрів У.І. та Панчишин Д.В.