Газета «Все про бухгалтерський облік»

Газета «Все про бухгалтерський облік» шукає компетентних та креативних випускників спеціальності «Облік і аудит» для подальшої співпраці

Всеукраїнська професійна газета «Все про бухгалтерський облік» – головне періодичне видання України з питань ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності. Функціонування газети пов’язане не лише із обліковою роботою в Україні, але й сприяння молоді в подальшому працевлаштуванні за спеціальністю.

З метою виявлення талановитої, креативної, компетентної та конкурентоздатної молоді в галузі господарського обліку в Україні газета «Все про бухгалтерський облік» щорічно організовує анкетування студентів випускних курсів облікових спеціальностей різних ВНЗ України. Метою анкетування є поєднання резюме випускника із вирішенням практичних завдань з фаху.

IMG_20160310_135056

Всеукраїнською професійною газетою «Все про бухгалтерський облік» цього року було проведено таке анкетування серед студентів випускних курсів спеціальності «Облік і аудит» Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. За результатами даних матеріалів було обрано найбільш компетентних та креативних випускників, яких 10 березня 2016 року запросили на співбесіду до головного офісу газети в м. Києві.  Серед них студенти групи ПОм-51: Горманська Вікторія, Козачок Богдан, Пашко Іван, Харчук Іванна. При успішному проходженні співбесіди випускники залишаються на стажування в редакції з можливістю подальшого працевлаштування в газеті. Таку можливість отримав студенти групи ПОм-51 Пашко Іван, якого запрошено влітку на стажування в редакцію професійної газети «Все про бухгалтерський облік».