НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА

Онлайн-курс на освітній платформі Coursera

від провідних університетів світу

Здобувачі вищої освіти освітньої програми «Діджитал-облік та консалтинг» продовжили навчання на освітній платформі Coursera – платформі онлайн-навчання, заснованої викладачами Стенфордського університету.

На платформі здобувачі вищої освіти успішно пройшли онлайн-курс Accounting: Principles of Financial Accounting (Бухгалтерський облік: Принципи фінансового обліку). Фінансовий облік часто називають мовою бізнесу; це мова, яку використовують для передачі фінансової та економічної інформації фірми зовнішнім сторонам, таким як акціонери та кредитори.

В рамках онлайн-курсу здобувачі вищої освіти переглядали відео та виконували тестові завдання професійного характеру. За результатами підсумкового тестування здобувачі вищої освіти отримали сертифікати.